Çalışma Koltukları

Ekonet Şef Koltuk
Kendine has tasarımı ile beğeni toplayan ekonet şef koltuk, vücut ergonomisi ile profesyonel iş hayatına tam uyum sağlamaktadır.Poliüretan sünger kullanılarak üretilmiştir.Ekonet şef koltuğun bu modelinde geriye yatma özelliği bulunmamaktadır.Yukarı aşağı hareket edebilen ve kendi ekseni etrafında sınırsız dönebilme kabiliyetine sahiptir.İstenilen renklerde üretilebilmektedir.Üretim hatalarına karşı  2(iki) yıl garanti kapsamındadır.
Fileli Çalışma Koltuk
TM-112 Fileli Çalışma KoltukÖzellikle yaz günlerinin sıcaklarında fileli olması terleme konusunda çözüm sunmaktadır.Okullar, eğitim kurumları, hastahaneler ve diğer tüm ofislerde kullanım alanı bulmaktadır.Görsel şıklığının yanı sıra kullanım kolaylığıda farklılık arzettiriyor.Tm-112 modelinin Resimdede görüleceği gibi yere basan kısmı kromaj kaplamalı yıldız ayaktır.Üretim hatalarına karşı 2 yıl garanti kapsamındadır.
Yonca Şef Koltuk Kollu
Sık tercih edilen ürünlerdendir. Personel grubuna hitap etmektedir. Metal yıldız ayaklı, tekerlekli, amortisör ve tablalıdır. Poliüretan süngerdir. Sünger içi metal çerçevedir. Sırt bölümü vucut ergonomisine uygun tasarlanmıştır. Kol üstü döşeme koldur. Ayakları metal üzeri kromaj kaplamadır. İstenilen renkte suni deri ve kumaş alternatifi uygulanabilir. Ürünümüz 2 yıl garantilidir.
Yonca Şef Koltuk
Sık tercih edilen ürünlerdendir. Personel grubuna hitap etmektedir. Metal yıldız ayaklı, tekerlekli, amortisör ve tablalıdır. Poliüretan süngerdir. Sünger içi metal çerçevedir. Sırt bölümü vucut ergonomisine uygun tasarlanmıştır. Ayakları metal üzeri kromaj kaplamadır. İstenilen renkte suni deri ve kumaş alternatifi uygulanabilir. Ürünümüz 2 yıl garantilidir.
Yonca Konferans Koltuğu
Yonca Konferans - seminer koltuğu Oturum rahatlığının yanı sıra fonksiyonel yazı tablası ile kullanım kolaylığı sunmaktadır. 
Yonca Sandalye
Sık tercih edilen ürünlerdendir. Personel grubuna hitap etmektedir. Metal yonca misafir ayak Poliüretan süngerdir. Sünger içi metal çerçevedir. Sırt bölümü vucut ergonomisine uygun tasarlanmıştır. Ayakları metal üzeri kromaj kaplamadır. İstenilen renkte suni deri ve kumaş alternatifi uygulanabilir. Ürünümüz 2 yıl garantilidir.
Sekreter Koltuk Küçük
Yaygın olarak kullanılan çalışma koltuğudur.Ekonomik fiyatlı olması yaygın kullanım alanı sağlamışdır.Kolları ayakları oturak ve sırt kısımları pls kompanetlerden oluşmuşdur.Yukarı aşagı hareketi mevcut olup kendi ekseni etrafında sınırsız dönmektedir.İstenlen renkde suni deri kaplanmaktadır.Üretim hatalarına karşı iki yıl garantilidir.
Premium Şef Koltuk Kollu
Premium Şef Ofis Koltuk yapısıyla farkını ortaya koymuştur.Premium Şef Koltuk Ergonomik yapısı ve metal aksamlarıyla kendini diğer ürünlerden ayırmayı başarmıştır.Ofis Koltuğumuz Metal yıldız ayaklı, tekerlekli, amortisör ve tablalıdır.Ofis Koltuğumuz Poliüretan süngerdir.Şef Koltuğumuz Sünger içi metal çerçevedir.Çalışma Koltuğumuz Sırt bölümü vucut ergonomisine uygun tasarlanmıştır.Ofis Koltuğumuz Ayakları metal üzeri kromaj kaplamadır.İstenilen renkte suni deri ve kumaş alternatifi uygulanabilir.Ürünümüz 2 yıl garantilidir.
Asos Ahşap Toplantı Koltuk
Asos ahşap toplantı koltugu kol ve ayakları özel tasarım ahşap olup istenilen renkta cila olabilir toplantı koltuğu için idealdir
Berra Döşemeli Şef Koltuğu
Berra Döşemeli Şef koltuğu Ofisinizde şık bir görünüm sağlarken vücuda uygun ergonomik yapısı sayesinde rahat bir oturum sağlar