OFİS KOLTUKLARI

Asos Misafir Koltuk
Stok durumu: Sizin için üretilecek! Şimdi sipariş verin!Asos misafir koltuk ,Ofis Koltuklarında farklı çizgisi ile beğeni toplayan asos ofis koltuk serisinde farklı misafir koltuğu kombinasyonları mevcuttur.
Senyör Şef Koltuk
Senyör Çalışma Koltuk Klasik tarzdan vazgeçemeyenlere özel üretilmiştir.Ahşap Klasik Masalarınızla birebir uyum saglayarak büronuzu klasik ve zengin gösterir. 
Piramit Ahşap Misafir Koltuk
Piramit ahşap misafir koltuk. yeni model ofis koltuklarındandır. Büro ve ofis mobilyalarınızı ahşabın modern çizgilerle buluşmasıyla meydana gelen modern tasarımlı piramit versiyonlarıyla donatın.
Yakamoz Misafir Koltuk
Makam ve yönetici grubu misafir koltuklarındandır. Kol ile bütün metal "U" ayaklıdır. "U" ayak özel çekme elips borudan imal edilmiştir. Kol üstü döşemedir. Ahşap monoblok kontra üzeri 28 dansite gri sünger, kuştüyü sünger uygulanmıştır. Sırt bölümü vucut ergonomisine uygun tasarlanmıştır. İsteğe göre spor dikiş uygulanabilmektedir. Kolları ve ayakları metal üzeri kromaj kaplamadır. İstenilen renkte suni ve hakiki deri alternatifi uygulanabilir. Ürünümüz 2 yıl garantilidir.
Relax Fileli Misafir Koltuk
Alüminyum yıldız ayaklı, pingolu, konum koruyuculu ve tablalıdır. Kendi ekseni etrafında 90 derece dönüp tekrardan başlangıc konumuna geri dönme özelliğine sahibtir. Sırt kısmı özel filedir. Yaz mevsiminin bunaltıcı sıcaklaında sırt kısmının fileli olması sebebiyle terlemenizi azami ölçüde azaltır. Sırt arka kısmı dekoratif kromaj kaplamalı metaldir. Kollar kromaj kaplamalı metal koldur. Kol üstü döşemedir. Oturak kısmı istenilen renklerde suni deri veya kumaş kaplanmaktadır Ürünümüz 2 (iki) yıl garantilidir.
Fileli Makam Koltuk
İthal üründür. Aleminyum yıldız ayaklı, amortisörlü, ve kromaj tekerleklidir. Her yönde kilitlenebilen çift kollu mekanizmalıdır. Font kısmı poliüretan süngerli olup sırtı özel file kaplamalıdır. Sırtın arka kısmında ki özel aparat ile istenilen bel desteği ayarlanabilir. Her kullanıcı kendi vucut yapısına göre ayarlayabilmektedir. Başlık yukarı ve aşağı hareketinin yanında öne ve arkaya dönebilme kabiliyetine sahiptir. Boyunuza göre ayarlayabilirsiniz. Çalışma performansınız için koltuk kollarını vucudunuza uygun hale getirebilirsiniz. Kollar yukarı ve aşağı hareket edebiliyor. Uygun nakliye için demonte haldedir. Koli içinden çıkan kurulum şeması ve anahtarı ile kısa sürede ürünü monte edebilirsiniz.
Asos Ahşap Misafir Koltuk
Asos ahşap misafir koltukkol ve ayakları cilalı olup istenilen renkte cila yapılabilmektedir. konum koruyuculudur.
Camel Ahşap Misafir Koltuk
Camel  ahşap misafir koltuk kolve ayakları özel tasarım üründür istenilen renk cila uygulanır misafirlerinizin rahatlığı içindir
Simya makam kolple ahşap
Ofislerde farklılık oluşturan tarz ürünlerimizden olan Simya Makam Koltuğu oturum rahatlığı veren başlığı kendini güçlü hissetiren tasarımlı ofis koltuğu     Geriye doğru yaylanma mekanizması ile istenilen konumda kilitlenebilir ve tansiyon ayarı ile kullanıcının kilosuna göre ayarlanabilmektedir.Vücuda uygun ergonomik yapıda üretilen beli tam kavrayan Ofis Koltuğumuz istenilen renkte kaplanabilmektedir.
Simya Makam Metal Ahşap
simya makam koltuk ofislerde farklılıgı öne çıkartan detaylara dikkat çeken ürün kol kısmı ahşap ve kromun bütünleşmiş hali     Ofislerde farklılık oluşturan tarz ürünlerimizden olan Simya Makam Koltuğu oturum rahatlığı veren başlığı kendini güçlü hissetiren tasarımlı ofis koltuğu     Geriye doğru yaylanma mekanizması ile istenilen konumda kilitlenebilir ve tansiyon ayarı ile kullanıcının kilosuna göre ayarlanabilmektedir.     Vücuda uygun ergonomik yapıda üretilen beli tam kavrayan Ofis Koltuğumuz istenilen renkte kaplanabilmektedir.