Crea Bar Taburesi (y.a)
Crea Bar taburesi Metal yıldız bar ayaklı, tekerlekli, amortisör ve tablalıdır. Hareket kabiliyeti;  Yüksekliği isteğe göre ayarlanabilir.  Kendi ekseni etrafında sınırsız dönebilirBar Taburelerimizin Derilerinde istenilen Renk uygulanılarak Kullanım alanı ile Uyumlu hale gelir ve Görsel Açıdan Kullanım Alanınız ile Tam Uyum sağlar.Vücut ergonomisine uygun yapıda üretilen, beli tam kavrayan Bar taburemiz sizin ve misafirlerinizin rahatlığı için tasarlanmıştırEvlerde ,hotellerde ,cafelerde ,barlarlarda ,stüdyo daire mutfaklarında ,mağazalarda ,Bar ve benzeri tip hizmet veren işletmelerde yoğun olarak kullanılan bir bar taburesi modelidir.istenilen renkde  suni deri kaplanmaktadırürünümüz üretim hatlarına karşı iki yıl garantilidir.
Tuna Bar Taburesi Flaş Tabanlı
Tuna Bar Taburesi Görsel şıklığı ile bulunduğu ortama farklı bir hava katar.Tuna Bar taburesi Flanş bar ayaklı, tekerlekli, amortisör ve tablalıdır. Hareket kabiliyeti;  Yüksekliği isteğe göre ayarlanabilir.  Kendi ekseni etrafında sınırsız dönebilirBar Taburelerimizin Derilerinde istenilen Renk uygulanılarak Kullanım alanı ile Uyumlu hale gelir ve Görsel Açıdan Kullanım Alanınız ile Tam Uyum sağlar.Vücut ergonomisine uygun yapıda üretilen, beli tam kavrayan Bar taburemiz sizin ve misafirlerinizin rahatlığı için tasarlanmıştırEvlerde ,hotellerde ,cafelerde ,barlarlarda ,stüdyo daire mutfaklarında ,mağazalarda ,Bar ve benzeri tip hizmet veren işletmelerde yoğun olarak kullanılan bir bar taburesi modelidir.Ürünlerimiz üretim hatalarına karşı 2 yıl garanti kapsamındadır.
Tuna Eko Bar Taburesi
Tuna Bar Taburesi Görsel şıklığı ile bulunduğu ortama farklı bir hava katar.Sade ve şık tasarımıyla tuna bar taburesi her türlü ortama rahatlıkla uyum sağlamaktadır.Ekonomik fiyat avantajı ile poliüretan sünger kalitesi ve rahatlığını bünyesinde barındırmaktadır.Tuna Bar taburesi Flanş bar ayaklı, tekerlekli, amortisör ve tablalıdır. Hareket kabiliyeti;  Yüksekliği isteğe göre ayarlanabilir.  Kendi ekseni etrafında sınırsız dönebilirBar Taburelerimizin Derilerinde istenilen Renk uygulanılarak Kullanım alanı ile Uyumlu hale gelir ve Görsel Açıdan Kullanım Alanınız ile Tam Uyum sağlar.Vücut ergonomisine uygun yapıda üretilen, beli tam kavrayan Bar taburemiz sizin ve misafirlerinizin rahatlığı için tasarlanmıştırEvlerde ,hotellerde ,cafelerde ,barlarlarda ,stüdyo daire mutfaklarında ,mağazalarda ,Bar ve benzeri tip hizmet veren işletmelerde yoğun olarak kullanılan bir bar taburesi modelidirÜrünümüz üretim hatalarına karşı 2(iki) yıl garanti kapsamındadır.
Yonca Bar Taburesi Kollu
Yonca Bar taburesi ergonomik oturum sağlaması nedeniyle en çok tutulan bar taburesi modelidir.Dökme sünger kullanılarak üretilen yonca bar taburesi istenilen reklde kaplanabilmektedir.Yüksek amortisör sayesinde kişiye özel yükseklik ayarlanabilmektedir.Krom Kaplamalı Kol kullanılmıştır.Ürünümüz Üretim Hatalarına Karşı 2(iki) yıl garanti kapsamındadır.
Yonca Bar Taburesi Kolsuz
Yonca bar taburesi Şık tasarımı ve ergonomik oturum rahatlığı sayesinde sık tercih edilen bar taburelerindendir.     Yonca Bar taburesi ergonomik oturum sağlaması nedeniyle en çok tutulan bar taburesi modelidir.     Yonca Bar taburesi yıldız bar ayaklı, tekerlekli, amortisör ve tablalıdır. Hareket kabiliyeti; Yüksekliği isteğe göre ayarlanabilir. Kendi ekseni etrafında sınırsız dönebilir     Bar Taburelerimizin Derilerinde istenilen Renk uygulanılarak Kullanım alanı ile Uyumlu hale gelir ve Görsel Açıdan Kullanım Alanınız ile Tam Uyum sağlar.     Vücut ergonomisine uygun yapıda üretilen, beli tam kavrayan Bar taburemiz sizin ve misafirlerinizin rahatlığı için tasarlanmıştır.     Evlerde ,hotellerde ,cafelerde ,barlarlarda ,stüdyo daire mutfaklarında ,mağazalarda ,Bar ve benzeri tip hizmet veren işletmelerde yoğun olarak kullanılan bir bar taburesi modelidir.     Ürünümüz Üretim Hatalarına Karşı 2(iki) yıl garanti kapsamındadır.
Yıldız Bar Taburesi Flaş Tabanlı
Yerli üretim olan Yıldız bar taburesi kaliteli işciliği ve malzeme kalitesi ile uzun ömürlü bir bar taburesidir.      Yıldız bar taburesi Flanşlı bar ayaklı, tekerlekli, amortisör ve tablalıdır. Hareket kabiliyeti; Yüksekliği isteğe göre ayarlanabilir. Kendi ekseni etrafında sınırsız dönebilir      Bar Taburelerimizin Derilerinde istenilen Renk uygulanılarak Kullanım alanı ile Uyumlu hale gelir ve Görsel Açıdan Kullanım Alanınız ile Tam Uyum sağlar.      Vücut ergonomisine uygun yapıda üretilen, beli tam kavrayan Bar taburemiz sizin ve misafirlerinizin rahatlığı için tasarlanmıştır.Evlerde ,hotellerde ,cafelerde ,barlarlarda ,stüdyo daire mutfaklarında ,mağazalarda ,Bar ve benzeri tip hizmet veren işletmelerde yoğun olarak kullanılan bir bar taburesi modelidir.   Yıldız bar taburesi ithal çin modellerine alternatif olarak üretilmiştir.      Dünya çapında kabul görmüş bir tasarımdır.İstenilen renk avantajı bulunmaktadır.Yükseklik ayarı yapılabilmektedir.Ürünümüz üretim hatalarına karşı 2 (iki) yıl garantilidir.
Mini Bar Koltuk Flaş Tabanlı
Mini bar taburesi resimdende anlaşıldığı gibi oturum kısmı zarif ve rahattır Sırt kısmının kısa olması komple yaslanmyı engellesede yarım sırtlı olması bu durumu telafi eder durumdadır.Poliüretan süngerden imal edilmiştir. Oturum rahatlığı vardır.Yere temas eden alt kısmı krom kaplamalı flaş tabandır.Yükseklik ayarı mevcuttur. Kendi ekseni etrafında sınırsız hareket edebilir.İstenilen renklerde üretimi vardır.Ürünümüz üretim hatalarına karşo 2 (iki) yıl garanti kapsamındadır.
Parsel Bar Taburesi Kollu
Parsel bar taburesi bir dünya klasiğidir.Oturum rahatlığı olduğu gibi görünüm zenginkiğide vardır.Farklı renk seçenekleri ile mobilya veya dekorasyonunuza uyum sağlatabilirsiniz.Yükseklik ayarı mevcuttur. Kromaj kaplamalı yıldız ayak sayesinde hareket özgürlüğüne sahiptir.Üretim hatalarına karşı 2 (iki) yıl garanti kapsamındadır.
Parsel Bar Taburesi Flaş Tabanlı
Parsel Bar Taburesi Bir Dünya Klasiğidir.Kuştüyü sünger ilaveleri ile oturum rahatlığı sağlanmıştır. Yükseklik ayarı amortisör sayesinde kişiye göre özelleştirilebilmektedir.Farklı desenli suni deri ile kaplanmış halini resimde görebilirsiniz.Üretim Hatalarına Karşı 2 (iki) yıl garanti kapsamındadır.
Roza Bar Taburesi
Roza bar taburesi Şık tasarımı ve oturum rahatlığı sayesinde sık tercih edilen bar taburelerindendir.   Roza Bar taburesi Flanş bar ayaklı, tekerlekli, amortisör ve tablalıdır. Hareket kabiliyeti; Yüksekliği isteğe göre ayarlanabilir. Kendi ekseni etrafında sınırsız dönebilir.   Bar Taburelerimizin Derilerinde istenilen Renk uygulanılarak Kullanım alanı ile Uyumlu hale gelir ve Görsel Açıdan Kullanım Alanınız ile Tam Uyum sağlar.  Vücut ergonomisine uygun yapıda üretilen, beli tam kavrayan Bar taburemiz sizin ve misafirlerinizin rahatlığı için tasarlanmıştır.Evlerde ,hotellerde ,cafelerde ,barlarlarda ,stüdyo daire mutfaklarında ,mağazalarda ,Bar ve benzeri tip hizmet veren işletmelerde yoğun olarak kullanılan bir modelidir.      Üretim hatalarına karşı 2(iki) yıl garanti kapsamındadır.Roza Bar Taburesi Yeni Üründür.Poliüretan süngerden üretilmiştir. Oturum rahatlığına ilave olarak tasarım açısındanda çok zariftir.Amortisör sayesinde yükseklik ayarı kişiye göre özelleştirilebilmektedir.Farklı renk seçenekleri mevcuttur. Ofis mobilyalarınıza çabuk entegre olabilcek tasarıma sahiptir.
Parsel Bar Taburesi Flaşlı Kollu
Parsel bar taburesi kullanım alanı oldukça geniş olan ürünlerden biridir.Ev, otel, cafe, stüdyo daire mutfakları, mağaza, satış ofisleri gibi kullanım alanları bulunmaktadır.İstediğiniz renkte üretilir.360 derece dönebilme özelliğine sahiptir.Kromaj kaplamalı kol üzeri özel tasarlanmış plastik kol aparatı ile uzun ömürlü kullanım imkanı sunulmuştur.üretim hatalarına karşı ürünümüz 2 (iki) yıl garanti kapsamındadır.
Yonca Bar Koltuk Flaş Tabanlı Kollu
Yonca Bar Taburesi ofis kullanıcıları kadar ev kullanıcıları tarafındanda yoğun olarak kullanılmaktadır.. Metal flaş ayaklı, bar sistemli, amortisör ve tablalıdır. Krom kaplamalı metal kol Kol üstü plastik koldur. Hareket kabiliyeti; Yüksekliği isteğe göre ayarlanabilir. Kendi ekseni etrafında sınırsız dönebilir. Poliüretan süngerdir. Sünger içi metal çerçevedir. Ayakları metal üzeri kromaj kaplamadır. İstenilen renkte suni deri ve kumaş alternatifi uygulanabilir. Ürünümüz 2 yıl garantilidir.
Yonca Bar Taburesi Flaş Tabanlı Kolsuz
Yonca bar taburesi Şık tasarımı ve ergonomik oturum rahatlığı sayesinde sık tercih edilen bar taburelerindendir.  Yonca Bar taburesi Flanş bar ayaklı, tekerlekli, amortisör ve tablalıdır. Hareket kabiliyeti; Yüksekliği isteğe göre ayarlanabilir. Kendi ekseni etrafında sınırsız dönebilirBar Taburelerimizin Derilerinde istenilen Renk uygulanılarak Kullanım alanı ile Uyumlu hale gelir ve Görsel Açıdan Kullanım Alanınız ile Tam Uyum sağlar.Vücut ergonomisine uygun yapıda üretilen, beli tam kavrayan Bar taburemiz sizin ve misafirlerinizin rahatlığı için tasarlanmıştır.Evlerde ,hotellerde ,cafelerde ,barlarlarda ,stüdyo daire mutfaklarında ,mağazalarda ,Bar ve benzeri tip hizmet veren işletmelerde yoğun olarak kullanılan bir bar taburesi modelidir.Yonca Bar Taburesi Yeni tasarım bar tabure modelidir. Metal flaş tabanlıdır, yeni tasarım bar ayaklı Hareket kabiliyet amortisörü sayesinde istenilen yükseklik ayarı yapılabilir . Kendi ekseni etrafında sınırsız dönebilme özelligine sahiptir! Poliüretan süngerdir. Sünger içi metal çerçevedir. Sırt bölümü vucut ergonomisine uygun tasarlanmıştır. Ayakları metal üzeri kromaj kaplamadır. İstenilen renkte suni deri ve kumaş alternatifi uygulanabilir. Ürünümüz 2 yıl garantilidir.
Crea Bar Koltuk (F.T)
Crea Bar taburesi Metal yıldız bar ayaklı, tekerlekli, amortisör ve tablalıdır. Hareket kabiliyeti;  Yüksekliği isteğe göre ayarlanabilir.  Kendi ekseni etrafında sınırsız dönebilirBar Taburelerimizin Derilerinde istenilen Renk uygulanılarak Kullanım alanı ile Uyumlu hale gelir ve Görsel Açıdan Kullanım Alanınız ile Tam Uyum sağlar.Vücut ergonomisine uygun yapıda üretilen, beli tam kavrayan Bar taburemiz sizin ve misafirlerinizin rahatlığı için tasarlanmıştırEvlerde ,hotellerde ,cafelerde ,barlarlarda ,stüdyo daire mutfaklarında ,mağazalarda ,Bar ve benzeri tip hizmet veren işletmelerde yoğun olarak kullanılan bir bar taburesi modelidir.istenilen renkde  suni deri kaplanmaktadırürünümüz üretim hatlarına karşı iki yıl garantilidir.
Minyon Bar Koltuk
Minyon Bar taburesi Yıldız bar ayaklı, tekerlekli, amortisör ve tablalıdır. Hareket kabiliyeti;  Yüksekliği isteğe göre ayarlanabilir.  Kendi ekseni etrafında sınırsız dönebilirBar Taburelerimizin Derilerinde istenilen Renk uygulanılarak Kullanım alanı ile Uyumlu hale gelir ve Görsel Açıdan Kullanım Alanınız ile Tam Uyum sağlar.Vücut ergonomisine uygun yapıda üretilen, Bar taburemiz sizin ve misafirlerinizin rahatlığı için tasarlanmıştırEvlerde ,hotellerde ,cafelerde ,barlarlarda ,stüdyo daire mutfaklarında ,mağazalarda ,Bar ve benzeri tip hizmet veren işletmelerde yoğun olarak kullanılan bir bar taburesi modelidir.
Yıldız Bar Taburesi
Yerli üretim olan Yıldız bar taburesi kaliteli işciliği ve malzeme kalitesi ile uzun ömürlü bir bar taburesidir.Yıldız bar taburesi yıldız bar ayaklı, tekerlekli, amortisör ve tablalıdır. Hareket kabiliyeti; Yüksekliği isteğe göre ayarlanabilir. Kendi ekseni etrafında sınırsız dönebilir     Bar Taburelerimizin Derilerinde istenilen Renk uygulanılarak Kullanım alanı ile Uyumlu hale gelir ve Görsel Açıdan Kullanım Alanınız ile Tam Uyum sağlar.  Vücut ergonomisine uygun yapıda üretilen, beli tam kavrayan Bar taburemiz sizin ve misafirlerinizin rahatlığı için tasarlanmıştır.Evlerde ,hotellerde ,cafelerde ,barlarlarda ,stüdyo daire mutfaklarında ,mağazalarda ,Bar ve benzeri tip hizmet veren işletmelerde yoğun olarak kullanılan bir bar taburesi modelidir.      Yıldız  bar taburesi tamamıyle yerli üretim olup yurt dışından ithal edilmektedir. Ürünlerden kalite  olarak  çok yüksektir farklı ren  seçenekleri uygulana bilmektedir degişik konmbinasyonlara sahiptir isteğe göre yıldız ayaklara pingoda takılabilir  amortisör sayesınde yukarı aşagı hareket ettigi gibi kendi ekseni etrafında sınırsız dönebilmektedir. Ürünümüz üretim hatalarına karşı 2 (iki) yıl garantilidir.
Flaşlı Bar Taburesi
Gazlı Bar Taburesi Yeni model bar taburesidir Yıldız ayaklı, yeni tasarım bar ayaklı, amortisör, tekerlek ve tablalıdır. İsteğe göre tekerlek yerine pingo takılarak sabitlenebilir. Amortisörün yukarı ve aşağı hareketi ile istenilen yükseklik elde edilir. Poliüretan süngerdir. 15 mm Ahşap kontra üzerine yapıştırılan sünger, deri ile kaplanmıştır. Oturak alanı 32cm dir Ayakları metal üzeri kromaj kaplamadır. İstenilen renkte suni deri ve kumaş alternatifi uygulanabilir. Ürünümüz 2 yıl garantilidir.
Gazlı Tabure
En : 50 cm Yükseklik : 47 / 55 cm Derinlik : 50 cm Ağırlık : 4.80 kgGazlı tabure Yıldız ayaklı, amortisör, tekerlek ve tablalıdır. İsteğe göre tekerlek yerine pingo takılarak sabitlenebilir. Amortisörün yukarı ve aşağı hareketi ile istenilen edilen yükseklik elde edilir. Poliüretan süngerdir. 15 mm Ahşap kontra üzerine yapıştırılan sünger, deri ile kaplanmıştır. Oturak alanı 32cm dir Ayakları metal üzeri kromaj kaplamadır. İstenilen renkte suni deri ve kumaş alternatifi uygulanabilir. Ürünümüz 2 yıl garantilidir.
Yaprak Bar Kolsuz Flaşlı
Yaprak Bar Taburesi Yeni tasarım bar koltuk modelidir. Metal flaş tabanlıdır, yeni tasarım bar ayaklı, döner mekanizmalıdır. Hareket kabiliyeti; Yüksekliği ayarlanabilir. Kendi ekseni etrafında sınırsız döebilir. Poliüretan süngerdir. Sünger içi metal çerçevedir. Sırt bölümü vucut ergonomisine uygun tasarlanmıştır. Ayakları metal üzeri kromaj kaplamadır. İstenilen renkte suni deri ve kumaş alternatifi uygulanabilir. Ürünümüz 2 yıl garantilidir.
Yaprak Bar Kollu Flaşlı
Yaprak modeli tasarımı itibariyle slalom bir yapıya sahiptir. Mimari dekorasyonlara uyum sağlar. Kromaj kaplamalı flaş taban ve bar ayaklı, amortisör ve tablalıdır. Hareket kabiliyeti; Yüksekliği isteğe göre ayarlanabilir. Kendi ekseni etrafında sınırsız dönebilir. Poliüretan süngerdir. Sünger içi metal çerçevedir. Sırt bölümü vucut ergonomisine uygun tasarlanmıştır. Metal kol üstü plastik koldur. Plastik kol diğer kollara kıyasla çok daha kullanışlı ve uzun ömürlüdür. Ayakları metal üzeri kromaj kaplamadır. İstenilen renkte suni deri uygulanabilir. Ürünümüz 2 yıl garantilidir.
Yaprak Bar Kolsuz
Yaprak Bar Taburesi Yeni bar koltuk modelidir. Metal yıldız ayaklı, yeni tasarım bar ayaklı, tekerlekli veya isteğe göre pingolu, amortisör ve tablalıdır. Hareket kabiliyeti; Yüksekliği isteğe göre ayarlanabilir. Kendi ekseni etrafında sınırsız dönebilir. İleri geri hareket edebilir. Poliüretan süngerdir. Sünger içi metal çerçevedir. Sırt bölümü vucut ergonomisine uygun tasarlanmıştır. Ayakları metal üzeri kromaj kaplamadır. İstenilen renkte suni deri ve kumaş alternatifi uygulanabilir. Ürünümüz 2 yıl garantilidir.
Kardelen Flaş Tabanlı Kollu Bar Taburesi
En : 57 cm Yükseklik : 100-121 cm Derinlik : 52 cm Ağırlık : 13.5 kgKardelen Bar Taburesi kollu Yeni tasarım bar koltuk modelidir. Metal flaşlı ayaklı, yeni tasarım bar ayaklı, amortisör ve tablalıdır. Krom kaplamalı metal kol Kol üstüne döşeme kol uygulanabilir. Hareket kabiliyeti; Yüksekliği isteğe göre ayarlanabilir. Kendi ekseni etrafında sınırsız dönebilir. Poliüretan süngerdir. Yüksek sırtlıdır. Sünger içi metal çerçevedir. Ayakları metal üzeri kromaj kaplamadır. İstenilen renkte suni deri ve kumaş alternatifi uygulanabilir. Ürünümüz 2 yıl garantilidir.
Kardelen Flaş Tabanlı Kolsuz Bar Taburesi
Kardelen Bar Taburesi Yeni tasarım bar taburesi modelidir. Metal flaşlı ayaklı, yeni tasarım bar ayaklı, amortisör ve tablalıdır. Hareket kabiliyeti; Yüksekliği isteğe göre ayarlanabilir. Kendi ekseni etrafında sınırsız dönebilir. Poliüretan süngerdir. Yüksek sırtlıdır. Sünger içi metal çerçevedir. Ayakları metal üzeri kromaj kaplamadır. İstenilen renkte suni deri ve kumaş alternatifi uygulanabilir. Ürünümüz 2 yıl garantilidir.
Wegas Flaşlı Bar
     Wegas Bar Taburesi Rahat ve Şık tasarıma sahip bir bar taburesidir.     Metal yıldız bar ayaklı, tekerlekli, amortisör ve tablalıdır. Hareket kabiliyeti;  Yüksekliği isteğe göre ayarlanabilir.  Kendi ekseni etrafında sınırsız dönebilir     Bar Taburelerimizin Derilerinde istenilen Renk uygulanılarak Kullanım alanı ile Uyumlu hale gelir ve Görsel Açıdan Kullanım Alanınız ile Tam Uyum sağlar.     Vücut ergonomisine uygun yapıda üretilen, beli tam kavrayan Bar taburemiz sizin ve misafirlerinizin rahatlığı için tasarlanmıştır     Evlerde ,hotellerde ,cafelerde ,barlarlarda ,stüdyo daire mutfaklarında ,mağazalarda ,Bar ve benzeri tip hizmet veren işletmelerde yoğun olarak kullanılan bir bar taburesi modelidir.
Wegas bar koltuk
     Wegas Bar Taburesi Rahat ve Şık tasarıma sahip bir bar taburesidir.     Metal yıldız bar ayaklı, tekerlekli, amortisör ve tablalıdır. Hareket kabiliyeti;  Yüksekliği isteğe göre ayarlanabilir.  Kendi ekseni etrafında sınırsız dönebilir     Bar Taburelerimizin Derilerinde istenilen Renk uygulanılarak Kullanım alanı ile Uyumlu hale gelir ve Görsel Açıdan Kullanım Alanınız ile Tam Uyum sağlar.     Vücut ergonomisine uygun yapıda üretilen, beli tam kavrayan Bar taburemiz sizin ve misafirlerinizin rahatlığı için tasarlanmıştır     Evlerde ,hotellerde ,cafelerde ,barlarlarda ,stüdyo daire mutfaklarında ,mağazalarda ,Bar ve benzeri tip hizmet veren işletmelerde yoğun olarak kullanılan bir bar taburesi modelidir.
Dem Bar Flaş Taban
Dem Bar taburesi Metal yıldız bar ayaklı, tekerlekli, amortisör ve tablalıdır. Hareket kabiliyeti;  Yüksekliği isteğe göre ayarlanabilir.  Kendi ekseni etrafında sınırsız dönebilirBar Taburelerimizin Derilerinde istenilen Renk uygulanılarak Kullanım alanı ile Uyumlu hale gelir ve Görsel Açıdan Kullanım Alanınız ile Tam Uyum sağlar.Vücut ergonomisine uygun yapıda üretilen, beli tam kavrayan Bar taburemiz sizin ve misafirlerinizin rahatlığı için tasarlanmıştırEvlerde ,hotellerde ,cafelerde ,barlarlarda ,stüdyo daire mutfaklarında ,mağazalarda ,Bar ve benzeri tip hizmet veren işletmelerde yoğun olarak kullanılan bir bar taburesi modelidir.
Dem Yıldız Ayaklı Bar
Dem Bar taburesi Metal yıldız bar ayaklı, tekerlekli, amortisör ve tablalıdır. Hareket kabiliyeti;  Yüksekliği isteğe göre ayarlanabilir.  Kendi ekseni etrafında sınırsız dönebilirBar Taburelerimizin Derilerinde istenilen Renk uygulanılarak Kullanım alanı ile Uyumlu hale gelir ve Görsel Açıdan Kullanım Alanınız ile Tam Uyum sağlar.Vücut ergonomisine uygun yapıda üretilen, beli tam kavrayan Bar taburemiz sizin ve misafirlerinizin rahatlığı için tasarlanmıştırEvlerde ,hotellerde ,cafelerde ,barlarlarda ,stüdyo daire mutfaklarında ,mağazalarda ,Bar ve benzeri tip hizmet veren işletmelerde yoğun olarak kullanılan bir bar taburesi modelidir.